Interesanti, Neticami, Noderīgi, Notikumi, Šokējoši, Video

Kamēr autovadītājs nomaina savu riepu, zagļi apzaguši automašīnas salonu

Vakar Amatas novada Drabešu pagastā nozagts autovadītājs, kura zādzība notika, viņam mainot automašīnas riepas, informēja Valsts policijas Vidzemes rajona padomes pārstāve Zane Vaskāne.

Otrdien, ap pulksten 16.30, LP saņēma ziņu, ka Drabešu pagastā no Rīgas-Siguldas-Igaunijas robežas no vagona nozagta vīriešu rokassoma un personas apliecība. Izrādījās, ka vīrietis brauca pa ceļu un pamanīja, ka sabojāta viņa automašīnas riepa. Autovadītājs apstājies un pārliecinājies, ka riepa ir tukša, un sācis to nomainīt ar rezerves riepu. Pēc riepu nomaiņas vīrietis atgriezās pie automašīnas, taču konstatēja, ka viņa salonā nav personīgo mantu-bagāžas vai dokumentu.

Policija ir ierosinājusi krimināllietu par automašīnas zādzību un veic izmeklēšanu. “Zaglis ir izdomājis viltīgu shēmu, lai veiktu šo nelegālo darbību. Pirmkārt, zaglis vēro cilvēkus-pircējus bankās, lielveikalos un novērtē, vai cilvēks šobrīd ir viens un vai viņš ir turīgs. Aspekti” raksturoja Vaskāne.

Šāds zaglis rīkojās tā, lai zādzību varētu nevainojami veikt no ceļa malas. Noziedznieki sekoja vadītājam un aplaupīja kabīni, kad viņš pamanīja, ka automašīna ir sabojāta, un mēģināja to salabot.

Viceprezidents uzsvēra, ka zaglis izturējās tik gudri un piesardzīgi, ka autovadītājs parasti pat nepamanīja, ka sākumā pazaudējis personīgās mantas. Tomēr, kad upuris atklāj, ka ir pazaudējis personīgās mantas, viņš parasti nedomā, ka zādzība varētu būt saistīta ar riepu bojājumiem. Policija mudināja autovadītājus uzmanīties no šādiem gadījumiem.

Policija aicina autovadītājus būt uzmanīgiem, veicot automašīnu remontu, un neatstāt savas personīgās mantas bez uzraudzības. Policija ieteica durvis aizslēgt, pat ja vadītājs atrodas viņa automašīnas tuvumā.

Avots

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *