Interesanti, Noderīgi, Notikumi

Reklāma par baltu velti!

Reklamēties bez maksas vai maksājot niecīgas summas mūsdienās var daudz kur. Populārākais veids ir sociālie tīkli. Šāda personīga reklāma var sasniegt daudzus, taču vai tirgoties ar tuviniekiem un paziņām tiešām ir tas labākais variants? Bieži vien šāda bezmaksas reklāma paziņām un draugiem var izraisīt vēlmi pēc papildu atlaižu pieprasīšanas. Turklāt ievietoto ziņu jeb reklāmu var nokomentēt arī tas, atvainojiet, riebīgais radinieks vai paziņa, kuram nepatīkat, bet kurš tieši tāpēc arī uztur kontaktu ar Jums, lai turpinātu gandēt Jūsu dzīvi. Ne velti saka, ka veidot biznesu kopā ar tuviniekiem labāk nevajag.

Otrā opcija, kā reklamēties bez liekiem izdevumiem, ir sludinājumu portāli. Latvijā populārāko sludinājumu portālu SS pamazām sāk izkonkurēt kāds ļoti pārdomāts un lietotājiem izdevīgs portāls dalder.lv, kas jau kādu laiku darbojas Latvijā. Uz citu fona tas izceļas solot, ka sludinājuma ievietošana tajā vienmēr būs bez maksas. Turklāt tas nav vienīgais ieguvums. Par pārējiem pastāstīšu raksta turpinājumā.

Dalder.lv piedāvā mūsdienīgu platformu, kurā Tu vari publicēt savu sludinājumu visdažādākajās kategorijās. Tāpat kā citos, arī šajā portālā tiek piedāvāti dzīvokļi, darba vakances, visdažādākās preces, pakalpojumi, kā arī iepazīšanās sludinājumi.

Portāla sadaļas ir sakārtotas viegli saprotamā veidā. Turklāt kategoriju ir pietiekami daudz, lai tieši Tavs īpašais sludinājums nepazustu starp daudzajiem citiem. Kā jau teicu, reklāma bez maksas nav vienīgais, ko dalder.lv piedāvā. Nemaksājot neko papildus, savam sludinājumam iespējams pievienot plašāku informāciju par sevi vai kompāniju.

Portāla veidotāji to sauc par mini mājas lapu vai vizītkarti. Ja tomēr plašāku informāciju par sevi norādīt nevēlies, vari to arī nedarīt. Ja nevēlies saņemt arī svešu numuru zvanus, dalder.lv piedāvā ar klientu sazināties čata veidā. Tas patiešām ir ērti, jo ne vienmēr topošie klienti izvēlas piemērotāko laiku sarunai, turklāt katram klientam stāstīt vienu un to pašu arī nav īpaši interesanti.

Čats ir pierasta lieta arī citos portālos, tādēļ, šķiet, ir tikai normāli, ka jebkurā mūsdienīgā mājas lapā tas ir pieejams. Nav arī jāuztraucas, ka ziņa no potenciālā klienta pazudīs, ja nebūsi tai brīdī tiešsaistē. Paziņojums par jauno ziņu atnāks Tev uz e-pastu. Tāpat arī nebūs jāuztraucas par to, ka šīs ziņas neļaus koncentrēties uz citām lietām, kas pie datora vai telefonā jādara. Paziņojumi par klientu interesi nāks uz e-pastu un, ja nebūsi ielogojies dalder.lv portālā, tad nevēlamā brīdī tevi tie neiztraucēs.

Lai savu sludinājumu izceltu starp pārējiem, dalder.lv piedāvā dažādas iespējas, lai to paveiktu. Tā, piemēram, pārdodamās preces vai pakalpojuma piedāvājumu vari pārvērst kā akcijas pirkumu. Tev nebūs pienākums akcijas atlaidi likt vismaz 50 % apmērā kā tas bieži izplatīts citos portālos. Turklāt portālam no šī piedāvājuma būs jāatlīdzina vien daži procenti.

 Pievilcīga opcija noteiktām precēm vai pakalpojumiem būs pārveidot to kā dāvanu. Izbrauciens ar laivu, luksusa rotas lietas, baloni, pašgatavotas lietas vai gandrīz jebkas cits, ko Tu vari iedomāties, iederēsies šai sadaļā. Arī šis ir maksas pakalpojums, jo tādā veidā sludinājums tiek izcelts. Taču tas nebūs tik dārgi kā citos portālos. Par dāvanas ievietošanu 1 kategorijā būs jāmaksā 5 eiro, un tā arī attiecīgi 5 eiro par katru nākamo. Sludinājums  dāvanu kategorijā turēsies, kamēr vien to kā dāvanu arī gribēsi saglabāt.

Uzreiz vēlos uzsvērt, ka par naudu sludinājumu izcelšanai kā jaunam lietotājam nebūs īpaši jāsatraucas. Dalder.lv katram jaunam lietotājam dāvā 50 eiro sludinājuma portāla ekstru izmantošanai. Šo bonusu naudiņu Tu vari izmantot arī sludinājuma pacelšanai saraksta augšpusē vai vienkārši izcelt sludinājumu. Šie pakalpojumi no Tevis paprasīs līdz 1 eiro dienā.

Ja interesē kaut ko pārdot īpaši ātri, tad ir iespēja savam piedāvājumam piešķirt Vip sludinājuma statusu. Piemēram, šāda sludinājuma izcelšana uz 30 dienām izmaksās 18 eiro. Viss atkarīgs no tā, ko tieši vēlies pārdot. Šāda izcelšana būs izdevīga īpaši tad, ja vēlies pārdot kādu lielāku objektu, piemēram, māju, dzīvokli vai mašīnu.

Jaunais sludinājumu portāls dalder.lv piedāvā arī bez maksas izveidot CV. Tev būs tikai jāaizpilda anketa un portāls šīs atbildes sakārtos Tavā vietā. Turklāt CV tiks automātiski pārtulkots arī angļu un krievu valodās. Šis būs īpaši noderīgi tiem, kuri šādu personības aprakstu veido pirmo reizi.

Liela priekšrocība šim portālam ir lielais kategoriju skaits. Tas attiecas ne tikai uz preču kategorijām, bet arī uz teritoriju sadalījumu. Īpaši noderīgi tas būs tiem, kas meklē jaunu dzīves vietu. Visi, kas to reiz jau ir darījuši, zina, ka atrast jaunu dzīves vietu nav vienas dienas jautājums. Daudzi noteikti atceras, cik daudz nervus patērē arī tas, ka katru reizi, apmeklējot portālu, atkal un atkal jāievada vēlamā atrašanās vieta, istabu skaits un citi parametri.

Beidzot kāds par to ir padomājis. Dalder.lv ir izveidojis iespēju šo filtru saglabāt arī priekšdienām. Un tas nav viss. Ja Tevis izveidotajos parametros būs parādījies jauns sludinājums, portāls dos Tev ziņu uz e-pastu. Ja savas vēlmes par jauno dzīves vietu mainīt negrasies, tad katru vakaru šo portālu Tev apmeklēt nemaz nevajadzēs.

Ja lielā vīrusa laiks arī Tevi ir iedvesmojis kaut kā piepelnīties, tad dalder.lv sludinājumi bez maksas būs lieliska iespēja to noreklamēt arī citiem. Ja vēl neesi izdomājis, kā tieši to izdarīt, paskaties, kā portālā reklamējas citi un esi vien no viņiem jau rīt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *